ПРО НАС

Ідея видавничо-освітнього проекту «Портал» виросла з багатьох міркувань. По-перше, на мою думку, можливо дбати тільки про те й любити те, що знаєш і відчуваєш. Щоб любити свою країну, потрібно змалечку про неї говорити, читати, співати. Потрібно вивчати свою історію. По-друге, наші діти мають розуміти історичні витоки і корені — й добрі, й злі, — щоб робити висновки і мудро будувати майбутнє. Усім нам необхідно усвідомити, що ми — український народ — маємо велику спільну історію, і сьогодні одне з головних наших завдань — об'єднатися довкола неї.
Олена Хіргій,
засновниця:

У «Порталі» працює професійна команда, що поділяє спільні цінності.
Нацiональна
iдентичнiсть
Кажуть, що єдиний обов'язок, яке кожне покоління має перед історією, — це її переосмислювати. Тож ми переосмислюємо історію разом із «Порталом»: для молодого покоління і спільно з молодим поколінням.
Н
Ярослав Грицак,
експерт з історії:

Особистiсть
Саме зараз формується нове покоління українців – молодих людей, що творитимуть новітню історію України. Яким воно буде, які цінності матиме? Ми прагнемо сформувати для сучасного покоління міцну ціннісну основу, що дозволить впевнено розбудовувати майбутнє – із розумінням своєї історії, прагненням до розвитку, свідомо і відповідально.
О
Олена Курбашнова,
керівниця з комунікацій:

Експертиза
Стрижнем національної ідентичності є пам'ять і гідність. Без історичної пам'яті практично неможливо вийти з гуманітарної кризи, а втративши гідність, ми будемо неспроможні розбудовувати майбутнє. Саме тому я всіляко підтримую надзвичайно цікаві проекти «Порталу», які спрямовані на молоде покоління. Ми формуємо в тих, хто скоро візьме на себе відповідальність за подальшу долю країни, саме ці складові їхнього внутрішнього світу: історичну пам'ять і гідність.
Е
Ігор Козловський,
експерт з історії:

Лiдерство
Це здавалося неможливим: створювати «з нуля» кількадесят якісних, сучасних книжок на рік. Тим паче книжок про історію, культуру та мислення. Причому для всіх вікових категорій. Ще й з професійними українськими авторами та ілюстраторами. А також із науковою і освітньою експертизою. Проте нам — маленькій наразі команді та великому колу однодумців — це вдається.
Л
Анна Процук,
головна редакторка:

Iнновацiї
Візуальна складова сучасної книги має якісно балансувати між актуальним модерним підходом і вплетенням історичних традицій, на яких базується наша ідентичність. Що глибше вивчаєш теми, висвітлені у виданнях «Порталу», то більше можна знайти унікальних стилів, що надаються до інтерпретування в сучасній ілюстрації.
I
Олег Грищенко,
арт-директор:

Традицiї
Проговорення, допроживання історії змалечку до дорослого віку — не через сухі підручники, а через живі захопливі оповіді, зрозумілі пояснення з цікавими завданнями — це дуже цінно. З глибокою рефлексією і аналізом історія дає відчуття співпричетності, власного коріння, відповідальності за своє життя і свою країну. Так ми робимо досвід народу своїм особистим досвідом.
Т
Валентина Мержиєвська,
кураторка освітнього напряму:


ГIДНICТЬ
ЕВОЛЮЦIЙНIСТЬ
IНКЛЮЗИВНIСТЬ
СВОБОДА
ПОВАГА
ЖИТТЄСТВЕРДНIСТЬ
ОСОБИСТИЙ ВНЕСОК
ЗРIЛIСТЬ
СПIВПРИЧЕТНIСТЬ
ОСОБИСТИЙ ВНЕСОК
ЗРIЛIСТЬ
СПIВПРИЧЕТНIСТЬ
ОСОБИСТИЙ ВНЕСОК
ЗРIЛIСТЬ
СПIВПРИЧЕТНIСТЬ
ЕВОЛЮЦIЙНIСТЬ
СВОБОДА
ЕВОЛЮЦIЙНIСТЬ
IНКЛЮЗИВНIСТЬ
СВОБОДА
ЕВОЛЮЦIЙНIСТЬ
IНКЛЮЗИВНIСТЬ
СВОБОДА
ГIДНICТЬ
ПОВАГА
ЖИТТЄСТВЕРДНIСТЬ
ГIДНICТЬ
ПОВАГА
ЖИТТЄСТВЕРДНIСТЬ
ГIДНICТЬ
ПОВАГА
ЖИТТЄСТВЕРДНIСТЬ
IНКЛЮЗИВНIСТЬ
СПІЛЬНОТА
Мета спільноти Порталу
  • Об'єднання України — така інтерпретація історії, яка буде не роз'єднувати, а об'єднувати. Сучасний і цілісний наратив.
  • Перехід від заучування історії до її розуміння та інтерпретування.
  • Створення підґрунтя для відповідального громадянського суспільства.
  • Актуалізація питань ідентичності і співпричетності.
  • Перепрочитання української літератури.
  • Розробка і впровадження освітніх матеріалів для різного віку згідно з пізнавальними запитами дітей.
  • Підготовка і підтримка творчості вчителів, скорочення часу на підготовку до занять.
  • Формування позитивного освітнього спілкування
Онлайн-книгарня Видавничого дому «Портал» пропонує унікальні дитячі книжки українських авторів про історію та культуру України.

Разом із командою видавничих фахівців, експертів-істориків, освітян-новаторів, дитячих психологів, літературознавців, авторів та ілюстраторів ми розробляємо книжкові серії та освітні матеріали, що мають стати для дітей справжніми порталами у світ історії, мистецтва й розвитку особистості.

Контакти:
Код ЄДРПОУ 42973439
Адреса: 01013, м. Київ, вул. Будіндустрії, буд. 6, літера В, офіс 2
Телефон: +38 097 031 14 37
Адреса електронної пошти: order@portalbooks.com.ua