Сет: Подаруй світло Різдва

1500,00
грн
Різдво - це свято з особливою атмосферою надії та дива, це завжди про родинне тепло, турботу та щиру любов до близьких. Саме тому, ми започаткували акцію «ПОДАРУЙ СВІТЛО РІЗДВА» та закликаємо вас долучитися до поширення книжок серед тих, хто потребує їх найбільше. 

Придбайте подарунковий комплект книжок різдвяної серії, а ми подаруємо одну з книжок про Різдво дітям з вразливих груп. 

«Коляда з лицарями» Ольги Купріян
Ця історія відбулась у Великому князівстві Литовському. В містечко на Львівщині прийшов справжній лицар Іванко. Який захват у дітлахів! А назавтра в лицаря зникає прапор із левом. Куди він дівся? Це з'ясують малі Анничка та Мстислав, батько якого теж лицарює десь на довгій війні. Хлопчик так сильно тужить за батьком: невже й Коляду доведеться святкувати без нього? Це історія про родинну підтримку, дорослішання та віру у диво.

«Різдво і мої дванадцять бабусь» Катерина Єгорушкіної
У дівчинки Марії багато родичів по всьому світу. Щороку вони із сім'єю подорожують і святкують Різдво в різних країнах. Мексика, Фінляндія, Ефіопія, Канада чи Австралія — скрізь свої особливі різдвяні традиції, які Марійка порівнює з українськими. Ця книжка ознайомить із розмаїттям культур і розповість про українську діаспору.

«Велика різдвяна книга» Ярослава Грицака та Надійки Гербіш
Різдво — свято з особливою атмосферою надії та дива. В історії чимало зворушливих прикладів, як-от перемир'я під час Другої світової, коли по обидва боки фронту звучала та сама колядка. Голоси двох авторів переплітаються, щоразу додаючи нових смислів та інтонацій у розмову про найсвітліше свято. Історичні факти, роздуми про народження Бога, традиційні та комерційні символи, Різдво в маскультурі — мозаїка тем, що витворює особливе різдвяне співзвуччя.
Click to order
Ваше замовлення
Total: 
Ваш Email
Ваш телефон
При замовленні книжок на суму від 1000 грн
- доставка до відділення "Нової пошти" безкоштовна.

Промокод