Сет: Як це влаштовано

990,00
грн
Нон-фікшн, що буде цікавий і підліткам, і дорослим. Явище, яке опиняється у фокусі, розглянуте зусібіч, проілюстроване інфографікою, нашпиговане цікавинками та дотепними поясненнями. Якщо про українську мову – то майже все-все про її різні шари, такі як суржик, фразеологізми, діалекти, сленг тощо. Якщо про демографію – то від перших племен і аж до нинішніх семи мільярдів: як і чому нас більшало й меншало. Якщо ж про історію брехні – то про фейки в давнину та зараз. Дуже корисні видання, щоб зрозуміти, хто ми, як ми говоримо і як точно не потрапити на гачок дезінформації.

Сет складається з книжок: "Історія брехні", "Залюдена планета", "Спільна мова"

Історія брехні
Фейки, маніпуляції, забобони, містифікації, пропаганда, реклама. Нинішня проблема медіаграмотності має тривалу історію. Довкола нас чимало відвертої брехні, скільки її не розвінчуй — люди й далі вірять в абсурдні речі. Ця книжка розповість про те, як і хто творить брехню, а головне — як її розпізнати і не піддаватися на зловмисні впливи.

Залюдена планета
Демографічна наука має чим здивувати і захопити. За статистичними даними про населення світу криються глобальні зв'язки та процеси, що визначають життя кожної людини. Як географічні відкриття впливають на тривалість життя, а освіта — на кількість дітей у сім'ї? Ця книжка дає змогу відчути себе частиною величезного людства й тривалих історичних перетворень — і зрозуміти, яким саме шляхом ми прийшли в нинішню точку розвитку.

Спільна мова
Слів у мові — як людей у народі. Котрісь із них — родичі, а котрісь навряд чи зустрінуться. Котрісь мандрують і переселяються, а котрісь — домосиди. Що ж таке усі ті демінутиви, діалектизми, пейоративи, лексичні дублети й інші загадкові звірі зі словникових нетрів? Авторка розповідає про мовне розмаїття так цікаво і з такою любов'ю, аж починаєш відчувати, як мова витанцьовує на твоєму язику.

Click to order
Ваше замовлення
Total: 
Ваш Email
Ваш телефон
При замовленні книжок на суму від 1000 грн
- доставка до відділення "Нової пошти" безкоштовна.

Промокод