Сет: Як це влаштовано

990,00
грн
Нон-фікшн, що буде цікавий і підліткам, і дорослим. Явище, яке опиняється у фокусі, розглянуте зусібіч, проілюстроване інфографікою, нашпиговане цікавинками та дотепними поясненнями. Якщо про українську мову – то майже все-все про її різні шари, такі як суржик, фразеологізми, діалекти, сленг тощо. Якщо про демографію – то від перших племен і аж до нинішніх семи мільярдів: як і чому нас більшало й меншало. Якщо ж про історію брехні – то про фейки в давнину та зараз. Дуже корисні видання, щоб зрозуміти, хто ми, як ми говоримо і як точно не потрапити на гачок дезінформації.

Сет складається з книжок: Анастасія Левкова «Спільна мова. Як народжуються і живуть слова», Марина Кафтан «Історія брехні. Як ми обманюємося», Галина Глодзь «Залюднена планета. Як нас стало сім мільярдів»

Марина Кафтан «Історія брехні. Як ми обманюємося»
Фейки, маніпуляції, забобони, містифікації, пропаганда, реклама. Нинішня проблема медіаграмотності має тривалу історію. Довкола нас чимало відвертої брехні, скільки її не розвінчуй — люди й далі вірять в абсурдні речі. Ця книжка розповість про те, як і хто творить брехню, а головне — як її розпізнати і не піддаватися на зловмисні впливи.

Галина Глодзь «Залюднена планета. Як нас стало сім мільярдів»
Демографічна наука має чим здивувати і захопити. За статистичними даними про населення світу криються глобальні зв'язки та процеси, що визначають життя кожної людини. Як географічні відкриття впливають на тривалість життя, а освіта — на кількість дітей у сім'ї? Ця книжка дає змогу відчути себе частиною величезного людства й тривалих історичних перетворень — і зрозуміти, яким саме шляхом ми прийшли в нинішню точку розвитку.

Анастасія Левкова «Спільна мова. Як народжуються і живуть слова»
Слів у мові — як людей у народі. Котрісь із них — родичі, а котрісь навряд чи зустрінуться. Котрісь мандрують і переселяються, а котрісь — домосиди. Що ж таке усі ті демінутиви, діалектизми, пейоративи, лексичні дублети й інші загадкові звірі зі словникових нетрів? Авторка розповідає про мовне розмаїття так цікаво і з такою любов'ю, аж починаєш відчувати, як мова витанцьовує на твоєму язику.
Click to order
Ваше замовлення
Total: 
Ваш Email
Ваш телефон
Зверніть увагу, наразі ми відправляємо замовлення протягом 5 робочих днів. Це пов'язано з графіком роботи складу в Харкові. Дякуємо за розуміння!
Час доставки "Новою поштою" 2-3 дні після відравлення.

При замовленні книжок на суму від 1000 грн
- доставка до відділення "Нової пошти" безкоштовна.
Промокод