Сет: Мозаїка культур

900,00
грн
Книжки, що розповідають про розмаїття давньої української історії. Адже її творили зовсім різні люди – починаючи із давніх часів, коли з наших територій почалося знане Велике переселення народів. Готи, гуни, сармати, євреї та кримські татари – всі так чи так долучилися до творення спільного культурного спадку. Розповісти про це можна на прикладі цікавих сюжетних історій з чільними персонажами - дітьми й тваринами. А потім разом розглянути карти та ілюстрації, адже кожне видання книжок-картинок містить значну візуальну складову. Вік: 4-7 років.

Сет складається з книжок: "Ашик Омер", "У саду сидів мудрець", "Олениця біжить по морю" та "Стріла степу"

Ашик Омер
У Кримському ханстві, де палаци, мечеті й усякі дивовижі, жив мрійливий хлопчик Омер. Він усе не знаходив собі місця, аж якось узяв саз і заспівав вірші, що линули мовби із серця. Так почався шлях славетного кримськотатарського ашика — народного співця. Омер побачить півсвіту, а однак повернеться в рідний край.

У саду сидів мудрець
Єврейський мудрець рабі Нахман оселився в Умані наприкінці життя. Малий Давид дуже мріє його побачити. Від батька хлопчик знає, що рабі Нахман «великий». Такий великий, як дерево? Чи як найвище дерево? Разом зі своїм песиком Давид прокрадається в сад, де йому випадає доторкнутися до мудрості.

Олениця біжить по морю
Велике переселення народів почалося, коли гуни витіснили готів на землях, що нині належать Україні. У візантійському літописі є легенда про оленицю, яка перейшла по мілині Азовське море, мимохіть підказавши гунам швидкий шлях до Криму. Це змінило історію Європи. Що та олениця могла б нам розповісти?

Стріла степу
Які забавки й мрії могли бути в дівчинки-сарматки, яка жила багато століть тому в степах, що на півдні нинішньої України? Наприклад, приручити дикого коня. А ще — стріляти так влучно, як її мама, славна воїтелька. Бути вихором у степових просторах — норовливим, але й по-дружньому ніжним.

Click to order
Ваше замовлення
Total: 
Ваш Email
Ваш телефон
При замовленні книжок на суму від 1000 грн
- доставка до відділення "Нової пошти" безкоштовна.

Промокод