Сет: Чорнобиль – історія, яку варто пам’ятати

874,00
грн
Видання стануть вашими провідниками до осмислення, розуміння і прийняття історичного досвіду Чорнобильської катастрофи, ключем до життєствердної дискусії з дітьми. Без травмування, органічно поєднуючи емоційний та науково-історичний аспекти. До створення видань авторів спонукав власний досвід та враження від відвідування Зони відчуження і прагнення втамувати тривожність. Тривожність людей, які знають про події на Чорнобильській АЕС, але досі не мали з собою чесної розмови на цю тему.

Сет складається з книжок: Катерина Міхаліцина, Станіслав Дворницький «Реактори не вибухають. Коротка історія Чорнобильської катастрофи», Катерина Міхаліцина «Квіти біля четвертого»Катерина Міхаліцина, Станіслав Дворницький «Реактори не вибухають. Коротка історія Чорнобильської катастрофи»
Чорнобиль як місто, як атомна електростанція, як Зона відчуження, як трагедія і як символ. Цю книжку створено, щоб пояснити катастрофу людям, які народилися вже далеко по ній. Аби «Чорнобиль» був не просто словом, за яким упізнають Україну, а усвідомленим історичним досвідом. Його тут показано в кількох вимірах: технічному, емоційному, природничому, політичному.


Катерина Міхаліцина «Квіти біля четвертого»
За чим так тужить прабабуся, щось видивляючись із вікна багатоповерхівки? Десь на квітучому Поліссі назавжди покинуто її хату. Катастрофа відібрала не тільки дім, а й життя близької людини — як іще безліч життів. А її, вимушену нашвидку евакуюватися, затаврувала «чорнобилькою». Що є тепер? Трави, що пахнуть рідними краями, і онуччині малюнки — як ті, які творила ще одна «чорнобилька» Марія Приймаченко. Онуці прабаба й розповість свою щемку історію.
Click to order
Ваше замовлення
Total: 
Ваш Email
Ваш телефон
Зверніть увагу, наразі ми відправляємо замовлення протягом 5 робочих днів. Це пов'язано з графіком роботи складу в Харкові. Дякуємо за розуміння!
Час доставки "Новою поштою" 2-3 дні після відравлення.

При замовленні книжок на суму від 1000 грн
- доставка до відділення "Нової пошти" безкоштовна.
Промокод