Сет: Чорнобиль – історія, яку варто пам’ятати

874,00
грн
Видання стануть вашими провідниками до осмислення, розуміння і прийняття історичного досвіду Чорнобильської катастрофи, ключем до життєствердної дискусії з дітьми. Без травмування, органічно поєднуючи емоційний та науково-історичний аспекти. До створення видань авторів спонукав власний досвід та враження від відвідування Зони відчуження і прагнення втамувати тривожність. Тривожність людей, які знають про події на Чорнобильській АЕС, але досі не мали з собою чесної розмови на цю тему.
Сет складається з книжок: «Реактори не вибухають. Коротка історія Чорнобильської катастрофи» та «Квіти біля четвертого».

Реактори не вибухають. Коротка історія Чорнобильської катастрофи
Чорнобиль як місто, як атомна електростанція, як Зона відчуження, як трагедія і як символ. Цю книжку створено, щоб пояснити катастрофу людям, які народилися вже далеко по ній. Аби «Чорнобиль» був не просто словом, за яким упізнають Україну, а усвідомленим історичним досвідом. Його тут показано в кількох вимірах: технічному, емоційному, природничому, політичному.

Квіти біля четвертого
За чим так тужить прабабуся, щось видивляючись із вікна багатоповерхівки? Десь на квітучому Поліссі назавжди покинуто її хату. Катастрофа відібрала не тільки дім, а й життя близької людини — як іще безліч життів. А її, вимушену нашвидку евакуюватися, затаврувала «чорнобилькою». Що є тепер? Трави, що пахнуть рідними краями, і онуччині малюнки — як ті, які творила ще одна «чорнобилька» Марія Приймаченко. Онуці прабаба й розповість свою щемку історію.

Click to order
Ваше замовлення
Total: 
Ваш Email
Ваш телефон
При замовленні книжок на суму від 1000 грн
- доставка до відділення "Нової пошти" безкоштовна.

Промокод