Сет: Життя триває

900,00
грн
Як розмовляти з дітьми про непрості історичні теми, що й досі даються взнаки і впливають на нашу поведінку? Один зі способів – це художні книжки, в яких персонаж-дитина проживає непростий досвід, але завжди знаходить вихід та зцілення. Теми цього сету – дитячий досвід Голокосту, Чорнобиль, міграція та посттравматичний синдром. Звучать непідйомно, але до кожної з них команда «Порталу» дібрала супровідний матеріал, що допоможе дорослому зорієнтуватися в історичному контексті чи психологічних нюансах. Лише проговоривши, відпустимо наших дітей у світ підготованішими й сильнішими. Вік: 7-11 років.

Сет складається з книжок:  Катерина Міхаліцина «Квіти біля четвертого», Надійка Гербіш «Яблука війни», Надійка Гербіш «Ми живемо на краю вулкана»

Надійка Гербіш «Ми живемо на краю вулкана»
Тернопільщина, Друга світова війна. Затишне життя єврейської родини в мультикультурному Збаражі розбивається на друзки, коли в місто приходять гітлерівські війська. Переживши безнадію гетто й утрату найближчих, маленька героїня знаходить допомогу. Одна з безлічі таких схожих і таких особистих історій. Це книжка про темряву, страх, горе — і про надію та нове життя, що зрештою перемагають. Засновано на документальних матеріалах.

Катерина Міхаліцина «Квіти біля четвертого»
За чим так тужить прабабуся, щось видивляючись із вікна багатоповерхівки? Десь на квітучому Поліссі назавжди покинуто її хату. Катастрофа відібрала не тільки дім, а й життя близької людини — як іще безліч життів. А її, вимушену нашвидку евакуюватися, затаврувала «чорнобилькою». Що є тепер? Трави, що пахнуть рідними краями, і онуччині малюнки — як ті, які творила ще одна «чорнобилька» Марія Приймаченко. Онуці прабаба й розповість свою щемку історію.

Надійка Гербіш «Яблука війни»
У тата, колишнього вояка Української галицької армії, посттравматичний розлад. Мама дбає про всіх і щосили випромінює оптимізм, хоч як, буває, опускаються руки. Софійка звикає до нового життя в Америці, куди її жовківська сім'я мігрувала по Першій світовій. А ще — дізнається дивовижну історію про те, як химерно переплітаються долі людей із різних країн, що належали до однієї імперії. Трохи сумна, часом смішна світла повість про історичну спадкоємність і подолання травми.
Click to order
Ваше замовлення
Total: 
Ваш Email
Ваш телефон
Зверніть увагу, наразі ми відправляємо замовлення протягом 5 робочих днів. Це пов'язано з графіком роботи складу в Харкові. Дякуємо за розуміння!
Час доставки "Новою поштою" 2-3 дні після відравлення.

При замовленні книжок на суму від 1000 грн
- доставка до відділення "Нової пошти" безкоштовна.
Промокод