Новини видавничо-освітнього проекту ПОРТАЛ

Освітні e-видання Порталу відтепер доступні на Librarius

Видавничо-освітній проект «Портал» та онлайн-бібліотека Librarius підписали меморандум про співпрацю, тож відтепер видання «Порталу» доступні і в онлайн-форматі.

Наразі оцифровано і представлено наресурсі вже 17 видань - «освітніх порталів» для різних вікових категорій: для дітей від 4+ і до дорослих. Поступово асортимент буде доповнюватися.

«Портал створює унікальний інтелектуальний продукт, що надихає пізнавати себе, свою країну і світ. Ці видання розвивають необхідні сьогодні навички – критичне мислення та емоційний інтелект крізь призму психології. Наш багатошаровий підхід до контенту формує дітей освіченими, допитливими і відповідальними. Через співпрацю з Librarius, ми надаємо нашим читачам можливість пізнати більше у зручний спосіб – за допомогою сучасного і безпечного онлайн-сервісу», – відзначає засновниця видавничо-освітнього проекту «Портал» Олена Хіргій.

«Порталівські» видання вже доступні на ресурсі для купівлі та оренди. Кожне з них супроводжується комплексом інструментів для всебічного розвитку та освітньої взаємодії:

·        Історичним бекграундом.
·        Психологічним супроводом для дорослих.
·        Запитаннями та рекомендаціями до обговорення важливих тем з дітьми.

Зокрема, вже представлені книжки серій «Історії про історію» та «Історії світу» для читачів 4-7 років, серій «Музей у книжці» і «Життя триває» для віку 7-11 років, а також серій «Культурний шар» і «Світи» для читачів 11-16 років.

«Один з наших пріоритетів – це розвиток українського контенту, сучасного, якісного, освітнього. Особливо важить, коли такий контент з’являється в сегменті дитячої та підліткової літератури, адже на ньому зростають нові покоління українців. Видання «Порталу» – це можливість познайомити нашу аудиторію з ціннісним, історично вивіреним контентом. А психологічний супровід до видань і настільки висока якість робить їх унікальними для ринку України», – відзначає розробник проєкту Librarius Антон Мартинов. 

Після придбання їх можна читати як онлайн, так і офлайн. Застосунок Libraruis вже доступний для iOS та Android.

Довідково:

«Портал» — це видавничо-освітній проект, який допомагає зрозуміти історію та культуру України у світовому контексті. Ми розробляємо книжкові серії та освітні матеріали, що є справжніми «порталами» у світ історії, культури й розвитку особистості. Наша мета — дорослішання українців на новій ціннісній основі.

Librarius – це перша в Україні система з захищеним форматом файлу електронної книжки, коли людина може читати як онлайн, так і без підключення до інтернету. Файли видавця не доступні для нелегальної передачі на торенти та телеграм-канали.