Новини

Оголосили лауреатів премії Best Book Award 2020

27 Львівський міжнародний BookForum оголосив лауреатів премії Best Book Award 2020.
У номінації «Література для підлітків і YA» перемогла книжка Катерини Міхаліциної та Станіслава Дворницького в оформленні Сері/граф «Реактори не вибухають. Коротка історія Чорнобильської катастрофи» — за чесну і вражаючу розповідь про Чорнобильську катастрофу для підліткової читацької аудиторії.

Як зазначила у своїй промові Анна Процук, головна редакторка видавництва, «за цією книжкою стоїть велетенська робота. Це фактично перший проект, який запустило видавництво (а зараз в роботі вже понад 50 книжок).


Для нас дуже важливо осмислити історію України, зробити висновки, проговорити важливі складні історичні теми, і в цій книжці це вдалося втілити. По-перше, через науково обґрунтоване дослідження, по-друге, літературною якістю та стилем тексту, по-третє, візуальним і матеріальним втіленням видання».


Також серія книжок 4+ «Історії про історію» отримала персональну відзнаку директорки Українського інституту книги Олександри Коваль. 

Дякуємо BookForum за високу оцінку наших видань! Для нас як молодого видавництва це надзвичайно важливо. 

Дякуємо нашим чудовим автор(к)ам, ілюстратор(к)ам та усій потужній команді, причетній до створення видань! Вітаємо та бажаємо нових перемог!