Сет №3 Давня історія для найменших 4-7 років

1000,00
грн
1080,00
грн
Кожна книжка цього набору звертається до визначного періоду давньої історії України. У легкій художній формі дитина познайомиться з історією скіфів, давніх греків, сарматів, готів і гунів — народів, що проживали на території сучасної України і залишили в її надрах свої скарби.

Сет складається з книжок:
Ольга Купріян. «Кісточка оливи»,
Марія Артеменко. «Стріла степу»,
Олеся Мамчич. «Олениця біжить по морю»,
Валентина Вздульська. «Євині ями».

Ольга Купріян. «Кісточка оливи»
Сім'я давніх греків у пошуках кращого життя вирушає в далекі причорноморські землі, де вже є кілька грецьких поселень. Тут антична культура сплітається з місцевою, степовою. Як це — довго-довго мандрувати по морю в невідомість? Яку часточку рідного дому можливо привезти з собою, а що залишиться тільки щемким спогадом?

Марія Артеменко. «Стріла степу»
Які забавки й мрії могли бути в дівчинки-сарматки, яка жила багато століть тому в степах, що на півдні нинішньої України? Наприклад, приручити дикого коня. А ще — стріляти так влучно, як її мама, славна воїтелька. Бути вихором у степових просторах — норовливим, але й по-дружньому ніжним.

Олеся Мамчич. «Олениця біжить по морю»
Велике переселення народів почалося, коли гуни витіснили готів на землях, що нині належать Україні. У візантійському літописі є легенда про оленицю, яка перейшла по мілині Азовське море, мимохіть підказавши гунам швидкий шлях до Криму. Це змінило історію Європи. Що та олениця могла б нам розповісти?

Валентина Вздульська. «Євині ями»
Навіщо Євині батьки ціле літо риють ями десь на півдні України? Вони вивчають давнє минуле, шукаючи під землею всілякі старезні уламки. Якщо пощастить, можна знайти цілий скарб — наприклад, скіфську пектораль! А Єва вивчає, як влаштована робота археологів, вирушаючи до них на розкопки.
Click to order
Ваше замовлення
Total: 
Ваш Email
Ваш телефон
Зверніть увагу, наразі ми відправляємо замовлення протягом 5 робочих днів. Це пов'язано з графіком роботи складу в Харкові. Дякуємо за розуміння!
Час доставки "Новою поштою" 2-3 дні після відравлення.

При замовленні книжок на суму від 1000 грн
- доставка до відділення "Нової пошти" безкоштовна.
Промокод