Сет №4 Історія України для найменших 4-7 років

1000,00
грн
1140,00
грн
До набору ввійшли книжки, присвячені історії України від часів Київської Русі XI ст. до розквіту Козаччини XVII ст. На їхніх сторінках можна зустріти князів і воїнів, лицарів і козаків, і звісно, звичайних дітей, що жили в різні історичні періоди. Саме вони незмінно є головними героями наших книжок.

Сет складається з книжок:
Сашко Дерманський.«Обиральний день»,
Ольга Купріян «Коляда з лицарями»,
Світлана Богдан.«Викрадений перстень»,
Юлія Стахівська «Місяць над Кінбурном».

Сашко Дерманський.«Обиральний день»
Стоїть над Дніпром давньоруський Київ із передмістями, а в ньому вирує життя. Ось гончарі й кожум'яки, ось ткалі й ковалі, ось черниці в монастирі, а ось маленька Анна Ярославна біля княжого палацу. В кожного своя справа й побут, свій характер і... своє кошеня, яке знайде собі людину в Обиральний день.

Ольга Купріян «Коляда з лицарями»
Ця історія відбулась у Великому князівстві Литовському. В містечко на Львівщині прийшов справжній лицар Іванко. Який захват у дітлахів! А назавтра в лицаря зникає прапор із левом. Куди він дівся? Це з'ясують малі Анничка та Мстислав, батько якого теж лицарює десь на довгій війні. Хлопчик так сильно тужить за батьком: невже й Коляду доведеться святкувати без нього? Це історія про родинну підтримку, дорослішання та віру у диво.

Світлана Богдан.«Викрадений перстень»
Малий Микола сумує за татом-козаком: той увесь час на Січі. Аж раптом потрапляє в пригоду, що приводить його до тата. Хлопчику випадає побути джурою в самого отамана Сірка! А що вони роблять, ті джури? Поки Микола проходить випробування, ми дізнаємося, як влаштоване козацьке життя на Січі.

Юлія Стахівська «Місяць над Кінбурном»
Велике переселення народів почалося, коли гуни витіснили готів на землях, що нині належать Україні. У візантійському літописі є легенда про оленицю, яка перейшла по мілині Азовське море, мимохіть підказавши гунам швидкий шлях до Криму. Це змінило історію Європи. Що та олениця могла б нам розповісти?
Click to order
Ваше замовлення
Total: 
Ваш Email
Ваш телефон
Зверніть увагу, наразі ми відправляємо замовлення протягом 5 робочих днів. Це пов'язано з графіком роботи складу в Харкові. Дякуємо за розуміння!
Час доставки "Новою поштою" 2-3 дні після відравлення.

При замовленні книжок на суму від 1000 грн
- доставка до відділення "Нової пошти" безкоштовна.
Промокод