Сет №1 Про мову для різного віку

1000,00
грн
1173,00
грн
Набір книжок, пронизаних любов’ю до літер і слів, української мови і читання. До нього входить історична абетка для дошкільнят, енциклопедія про історію читання для молодших школярів та нон-фікшн про пригоди слів для підлітків.

Сет складається з книжок:
Олеся Мамчич «Овва як бува! Абетка з історії України»,
Галина Глодзь «Бустрофедон та інші. Коротка історія читання»,
Анастасія Левкова «Спільна мова. Як народжуються і живуть слова».

Олеся Мамчич «Овва як бува! Абетка з історії України»
За кожною літерою ховаються важливі слова, а за словами - події, постаті, речі, які зробили Україну саме такою, як ми знаємо. Ця абетка пропонує легке, пізнавальне, веселе знайомство з історичними поняттями і нагоду поговорити з дітьми про знакові явища з історії наших теренів.

Галина Глодзь «Бустрофедон та інші. Коротка історія читання»
Чи можна виміряти книжку мішками глини? А замінити окуляри склянкою з водою? Або розуміти текст без пробілів, розділових знаків чи в дзеркальному відображенні? У різні часи люди читали дуже по-різному. За п'ять тисячоліть читання всіляко змінювалося, розвивалося і зрештою стало невід'ємною частиною нашого життя. Ця книжка розповість про найважливіше і найцікавіше в історії читання.

Анастасія Левкова «Спільна мова. Як народжуються і живуть слова»
Слів у мові — як людей у народі. Котрісь із них — родичі, а котрісь навряд чи зустрінуться. Котрісь мандрують і переселяються, а котрісь — домосиди. Що ж таке усі ті демінутиви, діалектизми, пейоративи, лексичні дублети й інші загадкові звірі зі словникових нетрів? Авторка розповідає про мовне розмаїття так цікаво і з такою любов'ю, аж починаєш відчувати, як мова витанцьовує на твоєму язику.
Click to order
Ваше замовлення
Total: 
Ваш Email
Ваш телефон
Зверніть увагу, наразі ми відправляємо замовлення протягом 5 робочих днів. Це пов'язано з графіком роботи складу в Харкові. Дякуємо за розуміння!
Час доставки "Новою поштою" 2-3 дні після відравлення.

При замовленні книжок на суму від 1000 грн
- доставка до відділення "Нової пошти" безкоштовна.
Промокод