Сет №9 Пізнавальні книжки для різного віку

1000,00
грн
1155,00
грн
У цьому наборі читачі знайдуть чимало цікавинок для різностороннього розвитку та розширення ерудиції. Книжки адресовані дошкільнятам та дітям молодшого шкільного віку.

Сет складається з книжок:
Валентина Вздульська. «Українські диковиська»,
Світлана Богдан «Мандри давні та нещодавні»,
Олеся Мамчич «Овва як бува! Абетка з історії України».

Валентина Вздульська. «Українські диковиська»
У давні-предавні часи на місці майбутньої Одеси жили страуси, а в майбутньому Києві — крокодили. Не вірите? Упродовж тисячоліть змінювався клімат і ландшафт. Різні біологічні види з'являлися, видозмінювалися, переміщувались і вимирали. Ця книжка розповість про десятки доісторичних тварин, які жили на території сучасної України: від крихітних до велетенських, від геть чудернацьких до майже таких самих, що існують на Землі досі.

Світлана Богдан «Мандри давні та нещодавні»
Відколи існують наші землі, люди мандрували звідси до далеких країв. Тільки в давнину це було значно довше й ризикованіше, ніж тепер. Як і навіщо подорожні долали великі відстані в різні історичні періоди, від Русі й до сучасності? Разом із героєм книжки читачі помандрують сушею, водою, небом — і часами.

Олеся Мамчич «Овва як бува! Абетка з історії України»
За кожною літерою ховаються важливі слова, а за словами - події, постаті, речі, які зробили Україну саме такою, як ми знаємо. Ця абетка пропонує легке, пізнавальне, веселе знайомство з історичними поняттями і нагоду поговорити з дітьми про знакові явища з історії наших теренів.
Click to order
Ваше замовлення
Total: 
Ваш Email
Ваш телефон
Зверніть увагу, наразі ми відправляємо замовлення протягом 5 робочих днів. Це пов'язано з графіком роботи складу в Харкові. Дякуємо за розуміння!
Час доставки "Новою поштою" 2-3 дні після відравлення.

При замовленні книжок на суму від 1000 грн
- доставка до відділення "Нової пошти" безкоштовна.
Промокод