Сет №7 Найважливіші книжки

1000,00
грн
1104,00
грн
У набір увійшли два інтелектуальні бестселери минулого року. Книжка «Реактори не вибухають» в доступному форматі розповідає про передумови і перебіг чорнобильської катастрофи для підлітків. «Подолати минуле» — розрахована на дорослу аудиторію ревізія історії України у глобальному контексті від відомого інтелектуала Ярослава Грицака.

Сет складається з книжок:
Катерина Міхаліцина, Станіслав Дворницький. «Реактори не вибухають. Коротка історія Чорнобильської катастрофи»,
Ярослав Грицак «Подолати минуле: глобальна історія України».

Катерина Міхаліцина, Станіслав Дворницький. «Реактори не вибухають. Коротка історія Чорнобильської катастрофи»
Чорнобиль як місто, як атомна електростанція, як Зона відчуження, як трагедія і як символ. Цю книжку створено, щоб пояснити катастрофу людям, які народилися вже далеко по ній. Аби «Чорнобиль» був не просто словом, за яким упізнають Україну, а усвідомленим історичним досвідом. Його тут показано в кількох вимірах: технічному, емоційному, природничому, політичному.

Ярослав Грицак «Подолати минуле: глобальна історія України»
Поєднання глобального та локального є нагальною потребою для тих, хто намагається знайти вихід із кризи сучасності. Книжка пропонує такий підхід до сучасної України. Автор зазначає, що Україна утворилася внаслідок глобалізації та модернізації, разом із найтемнішими їх сторонами, пов'язаними з масовим насильством. Однак минуле - це не тюрма. Воно завжди залишає місце для вибору. Видання звертається до минулого, аби краще зрозуміти, де зараз є Україна і світ та куди вони могли б рухатися далі.
Click to order
Ваше замовлення
Total: 
Ваш Email
Ваш телефон
Зверніть увагу, наразі ми відправляємо замовлення протягом 5 робочих днів. Це пов'язано з графіком роботи складу в Харкові. Дякуємо за розуміння!
Час доставки "Новою поштою" 2-3 дні після відравлення.

При замовленні книжок на суму від 1000 грн
- доставка до відділення "Нової пошти" безкоштовна.
Промокод