Сет №2 Історія та культура світу для найменших 4-7 років

1000,00
грн
1050,00
грн
Книжки, що допомагають найменшим читачам пізнавати культуру, природу, історію та філософію країн світу. У набір входять збірки оповідань про Африку, Мезоамерику і Японію.

Сетт складається з книжок:
Оксана Куценко «Лерато означає "любов". Історії з Африки»,
Катріна Волошина «Боги маїсу і шоколаду. Історії з Мезоамерики»,
Таня Поставна «Чи вмієш ти дивитися на вишню? Історії з Японії».

Оксана Куценко «Лерато означає "любов". Історії з Африки»
Як відчути далеку Африку? Наприклад, послухати її історії. Про дівчинку Лерато, яка відвідує традиційне весілля, рятується від чорної мамби — і помалу відкриває для себе, що таке любов. Про семирічного пастушка Амаду з племені водаабе — уже достатньо дорослого, щоб пройти ініціацію: сім днів і сім ночей наодинці пасти корів у савані. Про зебреня-альбіноса і його дружбу з маленьким зулусом, який теж вирізняється поміж дітей свого племені.

Катріна Волошина «Боги маїсу і шоколаду. Історії з Мезоамерики»
Майя, ацтеки, інки — народи давньої, самобутньої Мезоамерики. Як вони жили? Маленькі герої книжки знають, як зробити каучуковий м'яч, ласують перченим шоколадом і доглядають лам. А ще — зовсім як сучасні діти — задираються із сестрами, не хочуть йти до школи, долають страх висоти.

Таня Поставна «Чи вмієш ти дивитися на вишню? Історії з Японії»
Ця книжка — передовсім про відчуття прекрасного, гармонійне співіснування зі світом і пошук внутрішніх цінностей. Про особливу атмосферу Японії та світогляд її жителів на яскравому історичному тлі. Як споглядати дерево, що поволі змінює барви? Яке горнятко гарніше — рівненьке й блискуче чи зліплене власноруч? Як почати цінувати кожну зустріч, адже другої такої може не бути?
Click to order
Ваше замовлення
Total: 
Ваш Email
Ваш телефон
Зверніть увагу, наразі ми відправляємо замовлення протягом 5 робочих днів. Це пов'язано з графіком роботи складу в Харкові. Дякуємо за розуміння!
Час доставки "Новою поштою" 2-3 дні після відравлення.

При замовленні книжок на суму від 1000 грн
- доставка до відділення "Нової пошти" безкоштовна.
Промокод