ІНТЕГРАЦІЯ КНИГ «ПОРТАЛУ» В ОСВІТНІЙ ПРОЦЕС
Наша освітня концепція спрямована на розвиток особистості учня, зокрема через інтеграцію в освітній процес якісної історичної літератури.
Основним напрямом Проєкту є популяризація сучасного українського наративу через комплексну навчальну систему для дітей та дорослих.
Учасники Проєкту отримають:
унікальні та якісні книжки, які залучають школярів до активного обговорення історичних (і не лише) подій;
знайомство з українськими авторами, які відкриті до спілкування з освітніми спільнотами, готові долучатися до обговорень власних книжок як наживо, так і під час онлайн-заходів;
методичний супровід та зразки освітніх матеріалів для занять, які дають можливість педагогам збагатити навчальний контент та роблять освітній процес цікавішим;
навчання для педагогів за Програмою онлайн-інтенсиву «Інтеграція книг «ПОРТАЛУ» в освітній процес сучасної української школи» та сталий і системний методичний супровід;
залучення до спільноти вчителів-однодумців для обговорення досвіду інтеграції книг та навчального контенту в освітній процес, що дає спроможність рости та розвиватися разом.
ОЧІКУВАНІ РЕЗУЛЬТАТИ ПРОЄКТУ
(2021-2022 навчальний рік)
Заклади освіти м.Тернополя, які є учасниками Пілотного проєкту, якісно покращать матеріальну базу, зокрема отримають комплекти книг видавництва «ПОРТАЛ».
50 педагогів пілотних ЗЗСО пройдуть навчання за Програмою онлайн-інтенсиву.
600 учнів громади м.Тернополя розвинуть читацьку активність, критичне мислення, емоційний інтелект, відкриють для себе історію та культуру України у світовому контексті.
У рамках Проєкту буде здійснено апробацію комплексної системи освітніх матеріалів ГО "Видавничо-освітній проєкт «ПОРТАЛ», що дасть можливість інтегрувати отриманий досвід у педагогічну діяльність закладів освіти України.
Наші реквізити:
ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ «ВИДАВНИЧО-ОСВІТНІЙ ПРОЕКТ «ПОРТАЛ»

01001, місто Київ, вулиця Михайлівська, будинок № 24А

Код ЄДРПОУ 43986889

п/р UA553052990000026000006225741 в АТ КБ "ПРИВАТБАНК"

Призначення: безповоротна фінансова допомога на здійснення статутної діяльності
Пілотний проєкт реалізується спільно з нашими партнерами:

Тернопільський комунальний методичний центр науково-освітніх інновацій та моніторингу, Тернопільський національний педагогічний університет імені Володимира Гнатюка, Центр професійного розвитку та лідерства (Centre for Teaching Excellence).
Контакти
Адреса: 01001, м. Київ, вул. Михайлівська,
буд. 24А
Телефон: +38 097 031 14 37

З приводу пропозицій співпраці: charity@portalbooks.com.ua